podziękowania

  Od Księdza Biskupa Karola Mahuzy SDS z Moroni na Komorach otrzymałem następującą wiadomość:

” … je vous informe aussi que l’argent reçu de la part du groupe charismatique «Światło Taboru» (La lumière du Tabor) 1 550 zł = 380 € a aidé à faire évacuer un enfant malade de Moroni à Madagascar pour une opération chirurgicale.  Je vous prie d’en informer le groupe et de leur transmettre nos remerciements.”

Co w tłumaczeniu znaczy:

„Informuję również, że pieniądze otrzymane od charyzmatycznej grupy „Światło Taboru” 1 550 zł = 380 € pomogły ewakuować chore dziecko z Moroni na Madagaskar na operację chirurgiczną. Proszę poinformuj grupę i dziękuję.”

Co niniejszym czynię

ks. Kazimierz SDS


Drogi Krzysztofie

Dziękuję Ci za modlitwę za mnie (słyszałem!) o odporność- jest poprawa.
Modliłem się i rozeznałem, iż potrzebuję też modlitwy o uzdrowienie wewnętrzne-
(miałem bolesną relację z ojcem).
Moja chora dusza „owocuje” chorobami ciała i niemocą.
Dlatego proszę Cię jeszcze o modlitwę:
„o uzdrowienie duszy i pracę dla Radosława”.
K woli przypomnienia :
poznaliśmy się przy pożegnaniu na parkingu w Zduńskiej Woli, w maju 2017r.
Powiedziałeś wtedy, że widziałeś film, w którym Bogiem była Murzynka :).
Jeszcze raz dziękuję Tobie i całej Waszej Wspólnocie,
pozdrawiam –
Radek Meisel (z Jastrzębia- Zdroju).


Dear in Christ,

I take this opportunity to wish you a very blessed Lenten period, a period of Prayer, Fasting, Almsgiving and Transformation.

May this desert experience enrich your life.

Yours in Lenten Period,

Cresence Sembuli


Drodzy w Chrystusie,

Korzystam z okazji, by życzyć wam bardzo błogosławionego okresu Wielkopostnego, okresu Modlitwy, postu, jałmużny i transformacji.
Niech to pustynne doświadczenie wzbogaci Wasze życie.
Wasz w Wielkim Poście,
Cresence Sembuli


Mes Dames et Messieurs,

Je viens par le présent courriel vous exprimer mes remerciements pour l’aide que vous venez de nous envoyer par l’intermédiaire du P. Casimir KUBAT, aide pour soutenir les œuvres caritatives la somme de 1550 Zl soit 380 €. La population comorienne est à 99% musulmane. Les chrétiens catholique nous sommes tolérés à cause de nos œuvres caritatives. Trouvez ici notre marque de reconnaissance.

Que Dieu vous bénisse pour ce geste si charitable.

Bien cordialement !

+ Charles MAHUZA YAVA sds

Evêque des Comores

Panie i panowie,

Przybywam z tym e-mailem, aby wyrazić moje podziękowanie za pomoc, którą właśnie przysłaliście przez o. Kazimierza KUBATA, pomoc aby wesprzeć fundację charytatywną, suma 1550 Zl to 380 €. Ludność Komorów jest w 99% muzułmańska. Katoliccy chrześcijanie są tolerowani z powodu naszych organizacji charytatywnych, które znajdują tutaj uznanie.

Niech Bóg was błogosławi za ten gest miłości.

Pozdrawiam!

+ Charles MAHUZA YAVA sds
Biskup Komorów

 


Drogi Krzysztofie

W imieniu wspólnoty „Dwór Dobrej Rady” w Maćkowicach pragniemy podziękować za obecność w naszej wspólnocie, za każdą modlitwę, Eucharystię, Adorację, za każdą rozmowę. Dla nas osób niepełnosprawnych i ich przyjaciół to niesamowity dar mieć możliwość życia wśród tak ofiarnej wspólnoty, która jest nie tylko siebie, ale przede wszystkim dla innych. Wasza obecność sprawia, że słowa, które Pan Bóg kieruje do nas przez Was są bardziej namacalne. Krzysztofie pragnę przekazać tę skromną koszulkę niech ona towarzyszy Tobie jako liderowi kiedy będziesz z nami, jako dowód naszej wdzięczności za każdą chwilę poświęconą nam.

Niech Pan błogosławi i strzeże każdego dnia a Duch Święty prowadzi.
Z poważaniem- Janina Kłos


Kochani, bardzo Wam dziękuję za wszystkie modlitwy a zwłaszcza za te ostatnie – za solenizantów lipcowych.Serdecznie dziekuję za przepiękne życzenia imieninowe i urodzinowe, które mam nadzieję spełnią się i to podwójnie, bo w lipcu obchodzę imieniny i urodziny. Cieszę się, że mogłam usłyszeć takie życzenia (duchowo stojąc razem z innymi) przed Panem Jezusem i dziękuję przede wszystkim Panu Bogu za Wszystko co nam daje w każdej chwili, za to co już otrzymałam i co dostanę. Dziękuję też za Błogosławieństwo i za dar – Wspólnotę „Światło Taboru” wiernie trwającą na modlitwie jakby stworzoną specjalnie dla mnie (takie ostatnio odnoszę wrażenie) aby mi towarzyszyła na drodze mojego nawrócenia, przemiany serca …                      Z całego serca dziękuję Wam i pozdrawiam serdecznie. Ela


Szczęść Boże.
Nie umiem pięknie pisać ale napisze z serca. Dziekuję Bogu że mogłam Was poznać niektórych osobiście innych przez internet. Pomimo tego że moje życie wciąż wiruje i jest pod górę i ciągle nowe choroby których nikt nie wie jak leczyć to wiem że nie jestem sama mam Boga i Was. Dzięki Wam nauczyłam się jak szukać i poznawać Boga. Zmieniłam siebie i moje grzeszne życie. Dostrzegam grzech swój gdzie wcześniej jakoś sobie to inaczej tłumaczyłam- żeby było po mojemu a nie po Bożemu. Inaczej patrzę na ludzi. Może jeszcze nie z ogromną miłością ale i nie z potępieniem i nienawiścią. Staram się w każdym dostrzec coś dobrego. Nie oceniam a to wielki wysiłek i ciężka praca nad sobą. Dzięki Bogu i Wam nauczyłam się przebaczać z serca co w niektórych sytuacjach wydawało się niemożliwe. Najpierw były małe rzeczy teraz Pan dał mi łaskę przebaczenia przede wszystkim sobie . Bo dopiero wtedy można przebaczyć innym którzy wyrządzili mam wiele zła. Udaje się i Chwała Panu. Jest to moc modlitwy ale przynosi owoce. Pragnę Was zapewnić że pamiętam o Was w swoich modlitwach i życzę Tobie i całej wspólnocie wiele Błogosławieństw. Chwała Panu za ta wspólnotę za ludzi którzy ja tworzą. Macie ogromną moc modlitwy i ja to czuję wtedy kiedy najbardziej tego potrzebuje. Niech Was BÓG błogosławi Pani Jasnogórska otacza swoją miłością.
Agnieszka (Częstochowa)


Droga Wspólnoto Światło Taboru!

Przesyłam Wam prezent w postaci płyt CD, na których są nagrane oryginalne homilie ks. Jerzego Popiełuszki, które zachowały się z lat 80-tych. Taka inicjatywa nagrania tych homilii zrodziła się w Warszawie.. Jej celem jest, żeby te płyty trafiły do jak największej liczby Polaków. Jedna mieszkanka Sopotu, która znała ks. Popiełuszkę, rozprowadza te nagrania po sopockich kościołach. Kiedy pojawiła się w mojej parafii i powiedziała na ambonie o tych płytach,od razu pomyślałam sobie o Was :) Daję te płyty w ręce Krzysia. Niech Wam służą.

Pozdrawiam Was serdecznie! Cały czas mam w pamięci chwile, które spędziłam razem z Wami podczas wakacji: pielgrzymkę do Litmanowej, do Brata Alberta na Kalatówkach, ognisko u Marysi Gąsienicy i wtorkowe spotkania modlitewne. Dzielę się tymi doświadczeniami z moimi braćmi i siostrami we wspólnocie. Ostatnio przeżywaliśmy trudny czas, bo nasz pasterz został proboszczem w innej parafii, a na jego miejsce nie przyszedł inny ksiądz. Z jednej strony to piękny owoc działania Ducha Świętego, że nasz ksiądz został proboszczem, a z drugiej strony jest nam trudno, bo zostaliśmy bez opieki pasterskiej. Ale pomimo tego trwamy wiernie na modlitwie. Spotykamy się tak, jak zawsze. Widzimy w tym wiele dobra, ponieważ teraz otwieramy całe nasze serca Jezusowi, bo skoro nie mamy pasterza w postaci księdza, to mamy samego Jezusa i tylko na Nim teraz polegamy. To wielka próba naszej wiary.

Ale jakże piękna! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie przyjdzie do parafii nowy ksiądz i zaopiekuje się naszą wspólnotą. Pan Bóg troszczy się o Swoje dzieło. Czyż to nie wspaniałe? ChwałaPanu!

Życzę Wam na czas Adwentu dużo światła od Jezusa w prostowaniu ścieżek Waszych serc i Waszego życia. Niech Dziecię Boże,które niebawem narodzi się, przyniesie Wam pokój serca,radość, miłość, wiarę i nadzieję, a także jeszcze więcej darów i charyzmatów Ducha Świętego, w usługiwaniu sobie nawzajem i ludziom, których Pan Bóg stawia na Waszej drodze.

Szczęść Wam Boże!

Do zobaczenia,  mam nadzieję niedługo!

Ola


 Witam,

Pozdrawiam calą grupę i ogarniam modlitwą dziękczynną :-) Taki Święty Spokoj znów zapanował w mym sercu, Chwała Panu!

Dziękuje za modlitwe!

Pozdrawiam serdeczne i składam Wasze intencje u stóp Matki Bożej Ostrobramskiej :-)

Elwira z Wilna :-)


Dzien dobry.

Dziekuje za podziekowania:). W dodatku az na stronie, co bylo bardzo mile, choc najwazniejsze jest to ze, sie przydaly. To cieszy najbardziej. Ile Bog da, tyle moge sie podzielic, niekoniecznie tylko wowczas gdy bede prosic o modlitwe. Ciesze sie tymabrzdiej  razem z druga ofiarodawczynia, p. Grazynka.

Wspaniale byloby gdyby Wasze transmisje byly czesciej (takze poza czasem spotkania wspolnotowego, np Koronka do MB nagrana przez Was i odtwarzana codzien o 15?… no ale nie wiem na czym to polega. Tak sobie dumam.) oraz by spelnilo sie owo marzenie o „swieckiej pustelni”. No ile Bog da, tyle sie stanie.   Poki co rowniez dziekuje za podziekowania i mozliwosc bycia z Wami. Polecam sie Waszej pamieci i zapewniam o swojej dla Was.

Mieszkanko jakies sie znalazlo w ostatniej chwili. I to dla nas obojga. Choc na jak dlugo nie wiem. Praca jest choc trudu takze w niej wiele. Ale jest i ona i dach nad naszymi glowami. Wiec OK. W pogladach czy raczej przekonaniach sporo jeszcze pracy ale zmierza ku dobremu.

Pozdrawiam goraco cala Wspolnote ŚT.

Do uslyszenia.

Aga (Norwegia)

_______________________________________________

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu mojej Mamy Zofii (68l, Łódź) za skuteczną modlitwę o uzdrowienie we wtorek (15.07). Szumy uszne ustały i Mama czuje się dużo lepiej. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam całą Waszą wspólnotę modlitewną.

Bóg zapłać!

 Rafał

____________________________________________________________

Mam na imię Irena , mam męża i 3 dzieci. Mieszkamy w Anglii. Pisałam do was w zimie prosząc o modlitwę za mnie i mojego męża. Bardzo chciałabym Wam podziękować za modlitwę i podzielić się dobrymi wiadomościami. W naszej rodzinie dużo zaczęło zmieniać się na lepsze, ja staram sie wszystko powierzać Jezusowi i z pomocą Ducha Św. przezwyciężyłam  moje lęki z dzieciństwa i inne. Drugą dobrą wiadomością jest to ,że obydwoje z mężem uczęszczamy na spotkania modlitewne i kursy , które organizuje nasz proboszcz i że w kwietniu nasza grupa modlitewna została nazwana oficjalnie  ,,Przyjaciele Oblubieńca,, i jest to w Leamington Spa. Dojeżdżamy tam pół godziny bo parafia składa się z 3 miejscowosci; Banbury ,Leamington Spa i Rugby. Współzałożycielem tej grupy jest ksiądz Krzysztof Kralka. Jeszcze raz dziękujemy z mężem  za Waszą szczerą modlitwę , niech Bóg Miłosierny Wam nieustannie błogosławi i prosimy o modlitwę za naszą grupę aby dalej się rozwijała…
Irena, Jan=

__________________________________________________________________________________

Szczęść Boże!
Kochani, mam u Was wielki dług wdzięczności za modlitwy w moich intencjach szczególnie za te ostatnie i imienne, o które nawet nie prosiłam. Baaardzo dziękuję i przepraszam, że jeszcze nie napisałam świadectwa ale wciąż mam pewne trudności z tym a cały czas otrzymuję Łaski od Pana i Maryi w Duchu Św. poprzez Wasze wstawiennictwo. Mam nadzieję, że w końcu uporam się i będzie to właściwe świadectwo pełnego uwolnienia i uzdrowienia mojej rodziny, którego oczekuję. Właśnie dlatego znowu chcę Was poprosić o modlitwę w moich intecjach m.in. -O dar mocnej wiary dla mnie, moich bliskich, o światło Ducha Świętego dla Papieża Franciszka, a także o odnowę i zjednoczenie całego Kościoła. Mam jeszcze jedną prośbę – w intencjach mojej koleżanki Mirki (42 l.), której bardzo wiele zawdzięczam. Mirka dzisiaj idzie do szpitala na zbieg usunięcia torbieli (4 cm) na jajniku. Ma zwolnienie lekarskie do końca lipca po wypadku na schodach w swoim nowym domu (pęknięty kręg lędźwiowy L1 jeszcze nie zagojony) proszę, więc również o ponowne wstawiennictwo o uzdrowienie również tego kręgu (modlitwa 13 lutego br.). Bardzo proszę o modlitwę w dziękczynieniu Panu za Wszystko co otrzymujemy przez Maryję; wszelkie Łaski i Błogosławieństwa, największe Cuda Miłości i Miłosierdzia Jezusa, Dary i Owoce Ducha Św., za życie nasze i przodków, za Dzieła Boże i dni, o których mówimy „Co za dzień!” z zachwytem oraz wszelkie trudności zwłaszcza te bolesne, które są skarbem zanoszonym przez Maryję do Serca Jezusa. Dodaję również podziękowanie za Radio Katolickiej Odnowy i pomocne audycje, modlitwy, itp. w mojej przemianie w rozpoczętym Roku Wiary oraz „Światło Taboru” Wspólnotę, która wciąż otula mnie swoją modlitwą aby Pan uzdrawiał moją duszę i ciało. Ponadto dziękuję za uwolnienie od 6-letniego ducha i uzdrowienie od nieprzebaczenia (wigilia Św. B. Miłosierdzia), Paschalny Deszcz Dotyk Ognia w maju na Jasnej Górze, gdzie poczułam się podwójnie przytulona i obmyta, Czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Św.(jakby powtórka tego z przed 9 lat w mojej  parafii) oraz doświadczenie mojej „drogi do Emaus w niedzielę’ (wyjazd z Mirką  na zaproszenie przez Matkę Bolesną na zasadzie „mówisz-masz” do jej Sanktuarium w Oborach) – Co za dzień!  Dziękuję więc za Wszystko co Otrzymałam  i co otrzymam jeszcze.Bóg Zapłać!   Pozdrawiam serdecznie w Panu -Ela                                                                                                                                                                                          Ps. drogi Krzysiu, mam wyrzuty, że nie napisałam całego świadectwa ale teraz piszę tak jakbym dopiero uczyła się pisać na klawiaturze i to jest dziwnne -a rano pisałam inną wiadomość i było OK.Wybieram się w sobotę-niedzielę na rekolekcje do Torunia z oo.Antonello i Enrique i mam nadzieję na doświadczenie „deja vie” bo zauważyłam, że ojcowie ale również Ty i Faustynka czy msza św. pod wezwaniem np.Ap. Piotra i Pawła to jak  Piotr i Jan – srebra i złota nie mają ale dają co mają i za to Wielkie Dzięki z całego serca!!!!  Mój wyjazd ma jakiś związek z homilią wczoraj wysłuchaną i zdjęciem z aniołem, które ustawiłam sobie na tapecie w tel. przedwczoraj i to udostępniam i ale nie wiem jak wyjdzie bo cos mi znowu  psoci i to dlugo trwa to   pozdrawiam i jeśli za późno wysłane to nie problem bo mam nadzieje ,ze będzie dobrze po…i nie tak skrótowo           niedziela, Św. Apostołów Piotra i Pawła (29 czerwca), rok A, Dz 12,1-11|.|Mt 16,13-19

Strzeżono więc Piotra w więzieniu, a Kościół modlił się za niego nieustannie do Boga. W nocy, po której Herod miał go wydać, Piotr, skuty podwójnym łańcuchem, spał między dwoma żołnierzami, a strażnicy przed bramą strzegli więzienia. Wtem zjawił się anioł Pański i światłość zajaśniała w celi. Trąceniem w bok obudził Piotra i powiedział: Wstań szybko! Równocześnie z rąk [Piotra] opadły kajdany.

___________________________________________________________________________________

Szczęść Boże. Mam na imie Marek i mieszkam w Zakopanym. Bardzo dziekuje P. Bogu i Waszj Wsólnocie za modlitwę stawieniczą w intencji znalezienia pracy..Prosba została wysłuchana przez P. Boga i po roku poszukiwań dostałem prace marzeń.Jeszcze raz WIELKIE BOG ZAPŁAC Wam ksieża ze Wpólnoty za modlitwęwę mojej intencji. CHWAŁA PANU

____________________________________________________________________________________

Witam,

Nazywam się Mateusz, mam 14 lat. Piszę do Was z prośbą, o modlitwę za spokój duszy dla mojej ś.p. Mamy, Joanny zmarłej we wieku 39 lat na raka.  Chciałbym również dodać, że to co robicie dla innych jest wspaniałe i naprawdę pomaga. Widziałem, jak prowadzicie rekolekcje w Pilę. Sam uczęszczam tam do gim. 4. które miało okazję mieć je właśnie z wami. Dziękuję.

___________________________________________________________________________________

Szczęść Boże!

Chcemy podzielić się z całą Wspólnotą naszą ogromną radością związaną z uzdrowieniem z padaczki naszej córeczki Michasi. 29 maja 2012r. z ogromnym zaangażowaniem modliliście się za naszą Michasię – my włączaliśmy się do modlitwy przy domowym komputerze. Wczoraj z przykrością stwierdziliśmy, że do Waszej Wspólnoty nie wysłaliśmy świadectwa. Prosimy o wybaczenie naszego zaniedbania – nie wynika ono z lekceważenia, raczej z przeoczenia – staraliśmy się je wysłać wszystkim, którzy wspierali nas w najtrudniejszym okresie, było takich osób sporo, stąd to przeoczenie. Jesteśmy przekonani, że mamy nie tylko prawo, ale i obowiązek dzielenia się naszą wielką radością. Świadectwo napisaliśmy jesienią 2012r. Obecnie sprawa Michasi wygląda tak: jest małym wielkim cudem, nie przyjmuje żadnych leków, rozwija się przepięknie – po prostu: SAMA RADOŚĆ! To wszystko DZIĘKI PANU BOGU!!! Jesteśmy ogromnie wdzięczni Całej Wspólnocie za modlitwę i zaangażowanie. Może to świadectwo przyda się szczególnie temu, kto teraz zmaga się z jakimś poważnym problemem? Przesyłamy wyrazy wdzięczności i szacunku dla Wszystkich Członków Wspólnoty,

Anastazja i Ireneusz Sorkowiczowie z dziećmi: Marysią, Mikołajkiem i Michasią (Brenna)

______________________________________________________________________

Z całego serca dziękuję za modlitwę. Poczułam to głęboko w sercu.Odsłuchałam w skupieniu, modląc się. Dziękuję Panu Bogu za Was, za Waszą cudowną Wspólnotę, którą Bóg powołał. Dziękuję za każdego z Was. Za Waszą modlitwę, serca i czas. Dziękuję! Niech dobry i sprawiedliwy Pan Bóg wynagrodzi Wam Wasze dobro, tu na ziemi i w życiu wiecznym w niebie. Bóg zapłać. Jeżeli mogę prosić, to proszę Was jeszcze o modlitwę w intencji naszej córeczki Marysi, która bardzo często choruje. Dziękuję Wam za dar modlitwy. To najpiękniejszy dar. Dziękuję. Niech Pan Bóg Wam zawsze błogosławi, każdego dnia i niech Matka Najświętsza roztacza Swoją matczyną opiekę nad Wami. Duch Święty jest w Was i czułam to bardzo mocno. Bóg zapłać. Dziękuję. Modliłam się także w swoim sercu w tych wszystkich intencjach, które przedstawialiście Panu Bogu. Bóg zapłać. Dziękuję i pozdrawiam. Jola z Gdowa

_____________________________________________________________________

Jestem zaskoczona:) Nie spodziewałam się, że wspomnisz o mnie:) Dziękuję…poczułam się taka kochana przez Boga…

Dziękuję również za ostatnią modlitwę o błogosławieństwo.Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy.
Beata

_________________________________________________________________

Drogi Bracie Krzysztofie,

Z serca podziękowanie za modlitwy w intencjii mojego syna Dominika ( 23 lata,Down Syndrom)
ktory przeszedl operacje 9-12-13.
Wszystko pomyslnie: rana sie goi, wszystko wraca do normy, co wykazala ostatnia
kontrola 22-01-14.

BOG ZAPLAC!
( Wandzia lat 57 z PMK Amsterdam)

__________________________________________________________________

Szczęść Boże,

Z radością informuję, że 2-miesięczny Tomaszek ze Szczecina za którego była modlitwa na ostatniej adoracji, po 2 tygodniach pobytu w szpitalu jest już zdrowy w domu.

Bardzo dziękuję za modlitwę w jego intencjii i życzę obfitości Bożych łask dla całej wspólnoty.

Pozdrawiam

Z modlitwą Krystyna

____________________________________________________________________

Drogi Bracie Krzysiu,

I znow piekna modlitwa wspolnotowa… i znow wzruszenie… i znow wdziecznosc za modlitwe… Kochani jak dobrze, ze istniejecie!
Poglebiajac nasza wiare, jakze pomagacie nam w naszych codziennych
troskach, w rozwiazywaniu naszych problemow…w odnajdywaniu swojej glebi…

Teraz jestescie razem i swietujecie Wspolnotowa Wieczerze Wigilijna…
Jestesmy wszyscy z Wami myslami !

Skladamy jak Najserdeczniejsze,z glebi serca , Zyczenia
dla Waszych Rodzin, dla Was Samych i Was Wszystkich !!
Niech Pan Jezus Nowonarodzony obdarza Was swoimi laskami
a Duch Swiety niech kieruje Waszymi wszystkimi myslami i poczynaniami !

SZCZESC BOZE WAM KOCHANI NA SWIETA I NADCHODZACY NOWY ROK !!!

Wanda A. ( Amsterdam)

__________________________________________________________________

Bóg zapłać za tak piękną modlitwę. Każdego dnia doświadczam nowych rzeczy poznaje Prawdę, dziękuję Bogu iż pomimo zakretów i trudnych bolesnych zdarzeń wciąż wraca po mnie po moja rodzinę nie zraza się naszymi niepowodzeniami. Będę się modlić by to co Dobre , Piękne w każdym z nas nigdy nie zginęło i byśmy mogli być blisko Cudu życia.
dziękuję Iza

____________________________________________________________________

Szczęść Boże.   Drogi Krzysiu z całego serca dziękuję Bogu za waszą posługę modlitewną i za was wszystkich z wspólnoty „Światło Taboru” znajdujących czas dla drugich i dających siebie z oddaniem w Jego służbie zbawczego planu.Dziękując Bogu wyrażam także podziękowania dla was bo jesteście wybranymi narzędziami w Jego rękach w dziełach Miłości i Miłosierdzia. Serdeczne Bóg zapłać za wasze modlitwy w moich intencjach bo dzięki temu wciąż doświadczam łask od Boga (uzdrowienia w czasie kolejnych spotkań z Jezusem, pełniejszego zaufania, zadziwienia nad tym,że dla Pana nie ma barier, odległości i dokonuje rzeczy dla nas niepojętych ….) Dziękuję również za modlitwy wstawiennicze za moją siostrę Teresę l.61 z Dąbrówki Słupskiej chorującą na białaczkę, astmę, częste zapalenia oskrzeli oraz po zawale serca. Już po pierwszej modlitwie z udziałem ks. Andrzeja Finca 16 Vll br. dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej Szkaplerznej (wierzę,że to nie był zwykły przypadek iż tego dnia ks. Andrzej był waszym gościem i ja miałam takie pragnienie aby poprosić o modlitwę a siostra moja mogła słuchać transmisji) Teresa napisała mi, że spotkanie z Duchem Św. było niesamowitym przeżyciem, bardzo się wzruszyła i nie umiała opisać co się z nią dzieje, ale czuła się pełna radości i niepokoju zarazem, czuła też ból w sercu i w ciele przez co nie mogła zasnąć, a przez parę następnych dni czuła sie zmęczona. Po odsłuchaniu transmisji ze spotkania otwartego 20 Vll w Olsztynie k/Częstochowy, które prowadził o. Daniel – moja siostra nie czuje się zmęczona, dobrze śpi, pozbyła się lęku, niepokoju. Dodam jeszcze, że po kolejnej waszej modlitwie następnego dnia Teresa była na badaniu serca i w czasie próby wysiłkowej okazalo się, że ciśnienie 120/80 nie zmieniało się, jedynie tętno wzrastało a później gdy było za wysokie przerwano badanie, po którym ona nie była zmęczona. W czasie badania lekarka z pielęgniarką dziwiły się i mówiły, że to niemożliwe aby nie rosło ciśnienie i że jest coś nie tak. Za to Chwała Panu! Inne badania będą robione we wrześniu tak więc proszę was o dalsze modlitwy za moją siostrę a także za o. Daniela z Czatachowy.

Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie Ela z Brodnicy

______________________________________________________________________

intencjaTO W DOWÓD WDZIĘCZNOŚCI ZA NASZĄ MODLITWĘ-DAR OD JANINY Z WILNA-wg. czasu polskiego to o godz. 9.00

_____________________________________________________________________

Kochani Bracia i Siostry chciałam serdecznie podziękować za to że mimo tego iż choruję na schizofrenię zechcieliście się za mnie modlić,moc Waszej modlitwy odczuwam cały czas odkąd zaczęliście się za mnie modlić.Niech miłosierny Bóg Wam wynagrodzi za wszelkie dobro jakie płynie z Waszej modlitwy bo jesteście  cudowni i wspaniali.Z całego serca dziękuję za wszystko, za Waszą modlitwę i pamięć,ja też będę

się za Was modlić aby Bóg zawsze wam błogosławił i zawsze miał Was pod opieką i chronił Was przed złem w cieniu swych skrzydeł.Panu życzę żeby Pana dzieci i w ogóle rodzina miały życie przepełnione miłością i błogosławieństwem Bożym przez całe życie.  Joasia (Warszawa)
___________________________________________________________________

Chwałą i dziękczynienie Jezusowi!!!

Wczoraj (22.04.2013 , godz.8.35 ) urodził sie Antek.
Ma 3040g, mierzy 55 cm,ma długie,czarne włosy.
Nie mam zdjęcia,jak tylko otrzymam przedstawię go śiostrą.
Wielkie dzięki,za dar modlitwy.
Jest Antek, otrzymał 9 pkt.
Wszyscy cieszą się z narodzin Antka.
Pozdrawiam, z modlitewną pamięcią.
Dorota

______________________________________________________________________________
Bardzo, bardzo dziękuję Wszystkim za modlitwę za mojego męża i syna.
Niech dobry Bóg obdarza Was łaskami i zawsze strzeże.

 Anita
_______________________________________________________________________________

Chciałam serdecznie podziękować za wtorkową modlitwę w intencji mojego męża Andrzeja z Płocka. Serdecznie proszę o dalszą modlitwę za niego. Co wtorek będę łączyła się z wami na wspólnej modlitwie, gdyż zaufałam Bogu

i zawierzyłam Andrzeja i moje dzieci, będę pokornie czekała i wierzę że przyjdzie dzień kiedy nasz Pan dotknie mojego męża i razem z nim będę mogła dać swiadectwo, że dla Boga nie na nic niemożliwego.

żona Małgorzata  z dziećmi

____________________________________________________________________________________
Szczęść Boże.

Bardzo dziękuję za modlitwę, Uczestniczyłam internetowo w adoracji Najświętszego Sakramentu, a kiedy poprosiłam o słowo dla mnie to otworzyłam Pismo Święte na tym samym słowie które było rozważane na dzisiejszym spotkaniu tj. Rz 10,9-13. Jest to dla mnie znak żywej obecności Ducha Swiętego, który połączył mnie i słuchaczy radia z Waszą Wsólnotą.
Niech Pan Wam błogosławi i obdarzy potrzebnymi łaskami i darami Ducha Świętego.

Z Bogiem.
Pozdrawiam serdecznie
Krystyna ze Szczecina

___________________________________________________________________________
Bardzo, bardzo dziękuje Wszystkim za modlitwę za mojego męża i syna.
Niech dobry Bóg obdarza Was łaskami i zawsze strzeże.

Anita
________________________________________________________________________________________

Serdecznie dziękuję Waszej Wspólnocie za modlitwę w powierzonej intencji. Pan Bóg daje nadzieję.

Dobrze, że jesteście.
Pozdrawiam -Joanna
____________________________________________________________________________
Z serca dziekuje wszystkim za modlitwe. Niech bedzie BOG uwielbiony, w Trojcy Swietej Jedyny, Ojciec, Syn i Duch Swiety, Niech bedzie Matka nasza Maryja ukochana uwielbiona, przez kazde serce,teraz i zawsze i na wieki wiekow Amen.

Niech BOG Blogoslawi Wam, Waszym rodzinom i bliskim, Maryja strzeze, Archaniol Michal wspomaga w walce.
JEZU UFAM TOBIE.Amen.
___________________________________________________________________________

Witam serdecznie,

Dziękuję całym sercem za wczorajszą modlitwę. Proszę przekazać moje podziękowania całej wspólnocie. Człowiekowi lżej na sercu, kiedy wie, że są ludzie, którzy polecają Bogu tych o których prosimy…Wierzyć nie jest łatwo, szczególnie wtedy kiedy przychodzi ciężkie doświadczenie, ale wtedy trzeba się starać wierzyć bardziej niż kiedykolwiek..Mnie nie jest łatwo, może nie potrafię tak jak inni, ale staram się trwać teraz z Bogiem, ufac Mu, że uratuje Ukochanego mi Człowieka. Wiem, że tragedii jest mnóstwo, że cierpią dzieci, młodzi, starzy…W tym cierpieniu stajemy się chyba w jakiś sposób silniejsi i mimo wszystko bardziej dostrzegamy miłość i każdą chwilę. Oczywiście jest strach,są łzy, ale jest też coś czego nie potrafię do końca nazwać…Kiedy przytulam się do Mojego Męża, kiedy Go słyszę i widzę, kiedy o Nim myślę- a myślę teraz cały czas, to czuję tak ogromną miłość, że zastanawiam się jak ogromną miłością darzy nas Jezus. Muszę Mu zatem zaufać że przeprowadzi nas przez to doświadczenie, bo przecież nas kocha.

Raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać. Oby Wam się stokroć w dobroć Wasza modlitwa zamieniła.
Pozdrawiam
Monika
______________________________________________________________________________________

Dziękuję :)
Bardzo się wzruszyłam.

Marta
______________________________________________________________________________________
Dziękuję za całego serca!!!
każda modlitwa jest dla mnie bezcennym dotykiem Boga Żywego i wiem, że dla Boga nie ma odległości bo On po prostu jest gdy Go przyzywamy .Ale czasami zupełnie tracę wiarę w Jego obecność. Dziękuje Bogu za wszystkich, których powołaniem jest modlitwa i jakakolwiek służba Bogu .Jesteście cudowni! Spowiedź się odbyła i przywróciła mi wiarę w modlitwę przez słowa kapłana, który mnie spowiadał ks. Pawła Jelenia. Jego również polecam Bożej opiece i modlitwie Jego Kościoła!
Bóg zapłać w szczęściu i radości wszystkim modlącym się w moich intencjach

____________________________________________________________________________

Szczęść Boże

Chciałam podziękować za modlitwę. Kontaktowałam się dwa tygodnie temu w sprawie siostry w ciąży z powodu toksoplazmozy. Miała powtórzone badania i wynik wyszedł ujemny. Bóg zapłać!!!

Z Panem Bogiem

Agata
_____________________________________________________________________________

Szczęść Boże Bracie Krzysiu,

bardzo dziękuję za Twoją i całej Wspólnoty wczorajszą modlitwę, byłam z Wami i co mnie bardzo cieszyło w innym miejscu w modlitwie łączyła się z Wami moja mama:-) Z wielkim wzruszeniem i łzami, jak niemal zawsze w takiej chwili, słuchałam Twoich słów, pełnych dobroci i zrozumienia i choć doświadczyłam wielkiej łaski wiary i poznania miłości Boga i wciąż ją czuję, to każde takie słowo pełne miłości i zapewniające o bliskości Boga niezależnie od tego co na zewnątrz sie dzieje daje mi wielkie umocnienie, oczyszczenie i pokój. Co do „zasadniczego” problemu twarzy to stopniowo poprawia się ale przyjmuje to co będzie dalej bo wiem, ze zwykle po poprawie znów następowało pogorszenie wiec spokojnie czekam i ufam, ze wszystko czemuś służy i że kiedyś nie wróci:-) Podczas modlitwy uświadomiłam sobie pewne ważne sprawy, o których wiedziałam ale wciąż muszę je mieć przed oczami i z łaską Bożą wzrastać w oddanej miłości do ludzi i przyjmowaniu ich jakimi są niezależnie od ich słabości i grzeszności. Bardzo się cieszę, ze jest Wasza wspólnota, ze służycie innym, żyjecie Ewangelią, wkrótce wielkie wydarzenia: ewangelizacja Krakowa wiec może będzie okazja by Wspólnoty Odnowy zwarły szeregi w służbie Jezusowi i ludziom w potrzebie i chwała Boża zajaśniała z wielką mocą. Życzę Ci Bracie dużo siły w służbie, niech Twoje dobre serce będzie źródłem poznania Serca Jezusowego dla ludzi w potrzebie, niech przepływa przez Ciebie miłość Jezusa do ludzi i „wraca z mocą” do Ciebie każde wyświadczone dobro i podjęty trud posługi, życzę prosząc Boga by nikt kto zwróci sie do Waszej Wspólnoty nie pozostał bez Jego pomocy a Tobie szczególnie sił i prowadzenia przez Ducha Świętego w tym odpowiedzialnym zadaniu. Z serca dziękuję i w sercu obejmuję!

Pozdrawiam serdecznie,

Monika


Bóg zapłać za modlitwy wstawiennicze za moje przyjaciółki z Warszawy, za wszystkie intencje, również za mnie. Bóg zapłać za błogosławieństwo prosto do Amsterdamu. Razem z przyjaciółkami trwałyśmy na modlitwie przy komputerach. Szczęść Boże.
Małgorzata Kurabe z mężem.


SZCZĘŚĆ BOŻE!
PRAGNĘ GORĄCO PODZIĘKOWAĆ ZA MODLITWY WSTAWIENNICZE ZA MOJĄ SERDECZNĄ PRZYJACIÓŁKĘ MAŁGOSIĘ KURABE Z PMK -AMSTERDAM.CZUWAŁY TEŻ Z NAMI PRZYJACIÓŁKI Z HOLANDII PRZY SWOICH KOMPUTERACH.BYŁ WŚRÓD NAS DUCH RADOŚCI ,SERCA NASZE RADOWAŁY SIĘ W NIM.MIŁO BYŁO TEZ PRZECZYTAĆ NASZE ŚWIEDECTWA NA STRONIE WSPÓLNOTY ŚWIATŁO TABORU.OGARNIAMY WAS WSZYSTKICH MODLITWĄ I DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WAS WSTAWIENNIKÓW!!!POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY SOBIE NAWZAJEM ŚWIATŁOŚCI DUCHA ŚWIĘTEGO, KTÓRY PRZYCHODZI I WLEWA W NASZE SERCA SWOJE DARY!!BÓG ZAPŁAĆ KRZYSIU ZA TO ,ŻE JESTEŚ!!!JOANNA REL Z POLSKIEJ MISJI KATOLICKIEJ Z AMSTERDAMU.


SZCZĘŚĆ BOŻE!!!
PRAGNĘ GORĄCO PODZIĘKOWAĆ ZA MODLITWY WSTAWIENNICZE ZA MOJĄ PRZYJACIÓŁKĘ MAŁGOSIĘ KURABE Z AMSTERDAMU Z NOWOTWOREM PIERSI, BYŁYŚMY PRZY MODLITWACH I W MODLITWACH OGARNIAŁYŚMY WSZYSTKICH POLECONYCH, MODLILI SIĘ Z NAMI JESZCZE PRZYJACIELE Z HOLANDII I POLSKI PRZY SWOICH ODBIORNIKACH INTERNETOWYCH. PRZEŻYŁYŚMY TO PIERWSZY RAZ I LŻEJ NA DUSZY.CHWAŁA CI PANIE ZA TAK WIELKIE DZIEŁO TWOJE!!!NIECH BĘDZIE BÓG UWIELBIONY I MARYJA NASZA MATKA!!!!POZDRAWIAM GORĄCO KRZYSIA KABATA I CAŁY KRĄG MODLITEWNY.
JOANNA REL Z PMK- AMSTERDAM! SZCZĘŚĆ BOŻĘ WSZYSTKIM!


 /SMS/  Szczęść Boże.
Małgosia z Amsterdamu dziękuje za modlitwy wstawiennicze całej wspólnocie Światło TAboru na czele z Krzysiem. Przeżyłam to pierwszy raz wraz z mężem, córką, 4 mies. wnusią i przyjaciółmi z Holandii. Jestem bardzo wzruszona. Ogarniam wszystkich modlitwą.  Pozdrawiam



Z całego serca dziękuję za modlitwę za mnie i moje dzieci .Bogu niech będę dzięki!!! a panu p. Krzysiu niech pan Bóg błogosławi i daje siły w prowadzeniu tego dzieła Serdecznie pozdrawiam .
Basia Walenczewska


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus – Pan nasz i Uzdrowiciel…

Chciałem poinformować, że zdrowie Mirka z Boguszowa-Gorc, za które modliliście się na spotkaniu Odnowy, znacznie się poprawiło. Nie musi już tak często „odwiedzać” szpitala, nogi przestały puchnąć, stan ogólny organizmu niespodziewanie znacznie się polepszył… Chwała Panu naszemu….

(A sprawa wydawała się już beznadziejna…Dziękuję Wam za Wasze wsparcie…Niech Dobry Bóg wynagradza Wam w codziennym trudzie…)


Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za Waszą posługę. Niech Wam Bóg błogosławi za wszystko co robicie dla potrzebujących wsparcia i modlitwy…Wierzę, że stokrotnie Wam to wynagrodzi…

Z Panem Bogiem.


Szczęść Boże..

Bardzo gorąco dziękuję za wczorajszą modlitwę. Dziękuję Najświętszej Panience że jesteście!!! Będę starała się nie zapomnieć o was w codziennej modlitwie… Jeszcze raz BÓG ZAPŁAĆ…

Izabela z Weroniką


Szczęść Boże!

Trwaliśmy razem na modlitwie. Ponownie złożyliśmy całą nadzieję w Bogu! Dziękujemy za WSZYSTKO, niech Panu błogosławi Pan Jezus, cokolwiek Pan będzie robił,

Dziękujemy bardzo za włączenie intencji naszej córeczki do modlitwy. Wierzymy, że Dobry Pan Bóg ją uzdrawia – obecnie lekarz próbuje stopniowo zmniejszac dawkę leku przeciwpadaczkowego. Jesteśmy przekonani, że wokół sprawy Michasi dzieje się dużo dobra (powszechna mobilizacja do modlitwy krewnych, przyjaciół, kolegów naszych przyjaciół – wytworzył się rodzaj sieci modlitewnej). My natomiast nawracamy się z religijności na prawdziwą wiarę i ufnośc Panu Bogu. Wydawało się nam, że jesteśmy blisko Niego – jakże się myliliśmy. Staramy się nie poddawac i ufac tak, jak nasza najstarsza córka Marysia, która z pełnym przekonaniem twierdzi, że Michasia będzie zdrowa. Dziękujemy za wsparcie. Pozdrawiamy serdecznie ze Śląska Cieszyńskiego,

Anastazja, Ireneusz, Marysia, Mikołajek i Michasia Sorkowiczowie z Brennej


Szczęść Boże Panie Krzysztofie,

Bardzo dziękuję za wczorajszą modlitwę wstawiennicza. W miarę możliwości słuchałam wszystkiego przez internet. Wspaniale! Nie jedna łezkę uroniłam słuchając jak Dobry jest Pan.

Wiem, ze Jezus wkroczył do mojej rodziny, proszę Go o laski dla waszej wspólnoty i dla osób za których sie modlicie.

Szczęść Boże i pozdrowienia wielkie,

Basia