WOJOWNICY

„WOJOWNICY KRÓLOWEJ POKOJU” (z Medjugorie) to nowa formacja dla mężczyzn jaką Duch Święty powołał w Gąskach na zakończenie tegorocznych wczaso- rekolekcji wspólnie ze wspólnotą „Dwór Dobrej Rady” z Maćkowic. Codziennie – już kilkunastu mężczyzn, łączy się na żywo poprzez WhatsApp-a o godzinie 8.00, aby razem odmawiać Koronkę Pokoju, prosząc Maryję Królową Pokoju i Jej Syna a naszego Pana Jezusa Chrystusa o głęboki dar pokoju w nas samych, ale również codziennie w intencjach innych osób, tzn.:
+ w niedzielę– modlimy się za nasze rodziny, naszych bliskich i ich problemy, za nasze żony, dzieci, wnuki;
+ w poniedziałki– modlimy się za nowy zakon „Sług Ducha Pocieszyciela” z opatem o. Prof. Krzysztofem Guzowskim
+ we wtorki– modlimy się za liczne i różnorodne wspólnoty modlitewne gromadzące ludzi świeckich
+ w środy– modlimy się za  dzieci poczęte i zagrożone aborcją
+ w czwartki– modlimy się za prześladowanych, więzionych i mordowanych chrześcijan
+ w piątki– modlimy się za wszystkie służby mundurowe w naszym kraju
+ w soboty– modlimy się za siebie samych, o napełnienie i dary Ducha Świętego, indywidualnie za jednego z nas. Dzielimy się również świadectwami naszego osobistego życia, wiary, trudności, ale też dzielimy się owocami naszej codziennej wspólnej modlitwy.
Każdego też dnia możemy dołączać różne osobiste prośby o modlitwę wstawienniczą uwolnienia i uzdrowienia dla nas i wszystkich którzy nas proszą i jej potrzebują.

Łączymy się z Przemyśla, Lublina, Makowa Podhalańskiego, Stargardu Szczecińskiego, Krakowa, Gronkowa, Frydmana, Maruszyny, Krauszowa i Nowego Targu. 

I co najpiękniejsze zawsze kiedy tylko może łączy się z nami, modli się i na koniec nam błogosławi ks. proboszcz Tomasz i Opat o. Prof. Krzysztof Guzowski SPr. O. Krzysztof też co niedzielę wygłaszać będzie do KATECHEZY formacyjne, które nagrane są dostępne w naszym archiwum nagrań.

Ponieważ pragniemy cały czas „iść do przodu”, formować się w ciągłym trwaniu na straży naszego osobistego pokoju i wszystkich za których się modlimy, mamy też w planach co jakiś czas sobotnią, również transmitowaną Mszę Św. w „ogrodowej” kaplicy w Czarnej Górze, wspólne rekolekcje i pielgrzymki do Medjugorie.

ZAPRASZAMY MĘŻCZYZN pragnących rozpoczynać każdy dzień od wspólnotowej modlitwy- kontakt 695 635 945 lub 690 050 261