posługujący

Zakres obowiązków i posług we wspólnocie na 2020:

P1010357= duszpasterz- ks. Henryk Paśko

CAM00271-1= lider- Krzysztof Kabat

 

 

Rada Odpowiedzialnych wspólnoty: – Jadzia Florczak, Renatka Ziembla- Pitra, Ryszard Bielak, Zygmunt Małecki, Krzysztof Kabat

DIAKONIA ANIMATORÓW grup dzielenia– odpowiedzialny lider
P1010987= Mikołaj Florczak

P1010012= Jadzia Florczak

P1010389= Bogusia Bryniczka-

= Marysia Żegleń- Krawiec = Faustyna Janik

 

 

= Zygmunt Małecki

 

DIAKONIA UWIELBIENIAodpowiedzialny Zygmunt Małecki

+ posługa muzyczna- Faustyna Janik
+ posługa Słowa Bożego- Stanisław Kasowski-
+ posługa tańcem- Zygmunt Małecki
+ posługa liturgiczna- Rysiek Bielak
+ posługa osłonowa- Heniu Wróbel
+ posługa pomocy- Jadzia Florczak
+ posługa wstawiennicza- Krzysztof Kabat

DIAKONIA ORGANIZACYJNAodpowiedzialny Rysiek Bielak

+ posługa gospodarcza- Ewa Bielak
+ posługa porządkowa- Małgosia Wróbel
+ posługa medialna-
+ posługa finansowa- Mikołaj Florczak
+ posługa internetowa- Krzysztof Kabat
+ posługa dziecięca- Basia Targosz
+ biblioteka parafialna- Faustynka Janik

– SKŁAD GRUP DZIELENIA:

  • Faustynka- Zosia Wątorczyk, Danusia Kasowska, Asia Sięka, Ania Machała, Kasia Dziurka- Gajak, Digna Partykowska, Jadzia Batkiewicz, Anielka Jędrol, Stenia Sędzimir, Joasia Smarduch, Ania Murzańska

  • Jadzia-  Renatka Ziembla- Pitra, Natalka Sroka, Michał Gołębiowski, Janinka Żegleń- Niedojad, Janek Polczyk, Czesia Zagata, Janinka Kucharska, Dorotka Bukowska, Robert Jędrol, Zosia Sobies

  • Bogusia- Ewa Bielak, Małgosia Wróbel, Stasia Matuszek, Jacek Pitra, Paweł Niedojad, Marysia Derendal, Basia Małecka, Wioletta Dąbrowska, Stasiu Sięka, Piotrek Kołodziejczyk

  • Marysia- Marysia Bigos, Renata Sroka, Bogdan Gorczyca, Basia Targosz, Łukasz Targosz, Urszula Starzyk, Basia Bielak, Ela Makowska, Patrycja Spiszak, Andrzej Małysiak, Jadwiga Puławska

  • Zygmunt- Adam Sroka, Heniu Wróbel, Kaziu Świerczek, Marysia Kwaśniewska, Grażynka Wierczek, Ania Sieczka, Monika Szyszka, Danusia Madeja, Gosia Brzozowska, Robert Brzozowski, Halinka Para

  • Mokołaj- Rysiu Bielak, Justyna Bielak, Zosia Cyrwus, Stasia Gnyla, Ania Gorczyca, Helenka Jarząbek, Dorotka Polczyk, Anielka Szczęch, Stasia Zarębczan, Jacek Świst

    – Grafik prowadzenia spotkań przez posługujących:

+ Faustyna i Zygmunt- 14 styczeń
+ Bogusia- 11 luty
+ Adam- 10 marzec
+ Faustyna- 31 marzec
+ Rysiu- 14 kwiecień
+ Jadzia – 12 maj
+ Faustyna – 9 czerwiec
+ Zygmunt– 30 czerwiec
+ Heniu- 14 lipiec
+ Marysia Ż.- 11 sierpień
+ Mikołaj- 8 wrzesień
+ Zygmunt- 29 wrzesień
+ Danka- 13 październik
+ Renata- 10 listopad
+ Krzyś- 8 grudzień

         – Grafik sprzątania Sali i raz w miesiącu całego zaplecza:

+ odpowiedzialna Marysia Ż.- w styczniu
+ odpowiedzialny Mikołaj – w lutym
+ odpowiedzialny Zygmunt- w marcu
+ odpowiedzialna Bogusia- w kwietniu
+ odpowiedzialna Jadzia- w maju
+ odpowiedzialna Faustyna- w czerwcu
+ odpowiedzialny Zygmunt- w lipcu
+ odpowiedzialna Marysia Ż.– w sierpniu
odpowiedzialny Mikołaj- wrzesień
+ odpowiedzialna Faustyna- październik
+ odpowiedzialna Jadzia- listopad
+ odpowiedzialna Bogusia- grudzień

„ Zaprawdę powiadam Wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili.” (Mt 25, 45)