posługujący

Zakres obowiązków i posług we wspólnocie na 2021/ 2022:

P1010357= duszpasterz- ks. Henryk Paśko

CAM00271-1= lider- Krzysztof Kabat
            www.kabat.art.pl

Rada Odpowiedzialnych wspólnoty: – Jadzia Florczak, Renatka Ziembla- Pitra, Zosia Wątorczyk, Ryszard Bielak, Krzysztof Kabat

Diakonia animatorów- odpowiedzialny = Mikołaj Florczak
P1010987

P1010012= Jadzia Florczak

P1010389= Bogumiła Bryniczka-

= Marysia Żegleń- Krawiec

 

 

= Dorota Polczyk

 

= Stanisław Sięka

 

 

Diakonia uwielbienia– odpowiedzialna Jadzia Florczak
= posługa muzyczna- Ryszard Bielak
= posługa medialna-
Adam Sroka
= posługa Słowa Bożego-
Heniu Wróbel
= posługa liturgiczna-
Jadzia Florczak 
= posługa flagowa-
Ewa Bielak

Diakonia organizacyjna- odpowiedzialna= Zosia Wątorczyk
= posługa gospodarcza- Joasia Żegleń- Niedojad
= posługa medialna-
Adam Sroka
= posługa finansowa-
Mikołaj Florczak
= posługa multimedialna-
Krzysztof Kabat
= biblioteka parafialna-
Danuta Ufir

Diakonia wstawiennicza- odpowiedzialny Krzysztof Kabat
= do modlitw uwolnienia: Marysia Żegleń- Krawiec, Renata Ziembla- Pitra, Dorota Bukowska, Marysia Bigos
= do modlitw uzdrowienia: jw., Jadzia Florczak, Dorota Polczyk, Marysia Derendal, Zosia Wątorczyk, Bogumiła Bryniczka, Mikołaj Florczak, Stanisław Sięka
= do modlitwy osłonowej:
Heniu Wróbel (odpowiedzialny), Zosia Wątorczyk, Dorota Bukowska, Joasia Smarduch, Marysia Żegleń- Krawiec, Janek Polczyk

Grupy dzielenia:

= Jadzia Florczak– Marysia Derendal, Halinka Para, Adam Sroka, Grzegorz Kowalczyk, Sabina Paździor, Danuta Madeja, Monika Szyszka, Renata Ziembla- Pitra

= Bogumiła Bryniczka– Jacek Pitra, Jacek Świst, Bogdan Gorczyca, Helena Jarząbek, Piotrek Kołodziejczyk, Faustyna i Zygmunt Małeccy, Ewa Bielak, Joanna Turek

= Marysia Żegleń- Krawiec– Joanna Sięka, Anna Machała, Stenia Sędzimir, Stanisława Matuszek, Wioletta Dąbrowska, Zosia Cyrwus, Basia Bielak, Katarzyna Dziurka- Gajak

= Dorota Polczyk– Stanisława Zarębczan, Stanisława Gnyla, Anna Sieczka, Elżbieta Makowska, Joanna Smarduch, Digna Partykowska, Jadwiga Batkiewicz

= Mikołaj Florczak– Aniela Szczęch, Czesława Zagata, Janina Żegleń- Niedojad, Beata Kowalczyk, Zosia Wątorczyk, Renata Sroka, Ania Gorczyca, Heniu Wróbel

= Stanisław Sięka– Paweł Niedojad, Dorota Bukowska, Janek Polczyk, Marysia Kwaśniewska, Marysia Bigos, Danusia Kasowska, Ryszard Bielak

+ grupy będą się odbywać w stałym terminie o godz. 20.00 w każdy drugi wtorek miesiąca po spotkaniu

Grafik prowadzenia spotkań przez posługujących:

+ Mikołaj- 14 wrzesień
+ Rysiu- 12 październik
+ Jadzia- 9 listopad
+ Stasiu- 14 grudzień
+ Heniu- 11 styczeń
+ Dorota P. 8 luty
+ Marysia Ż 8 marzec
+ Adam 12 kwiecień
+ Bogusia 10 maj
+ Ewa 14 czerwiec
+ Renata 10 lipiec
+ Dorota B. 9 sierpień

Grafik sprzątania Sali i raz w miesiącu całego zaplecza:

+ odpowiedzialny- Staszek- wrzesień
+ odpowiedzialna
Marysia Ż.– październik
+
odpowiedzialny Mikołaj- listopad
+ odpowiedzialna Dorota- grudzień
+ odpowiedzialna Jadzia- styczeń
+ odpowiedzialna Bogusia- luty
+ odpowiedzialny- Staszek- marzec
+ odpowiedzialna Marysia Ż.- kwiecień
+ odpowiedzialny Mikołaj- maj
+ odpowiedzialna Dorota- czerwiec

„ Zaprawdę powiadam Wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili.” (Mt 25, 45)