posługi

– Transmisje na żywo wszystkich spotkań modlitewnych, adoracji i innych wydarzeń poprzez internetowe Radio z Taboru i Radio Katolickiej Odnowy
– Posługi modlitwą wstawienniczą:
+ w intencjach o jakie proszą internauci
uczestniczący w spotkaniach poprzez transmisje
+ Indywidualne modlitwy osobiście na spotkaniu całej wspólnoty
+ po spotkaniu tylko przez zespół wstawienników
+ indywidualnie w domu osób potrzebujących
– Msza św. w niedzielę Zesłania Ducha Świetego w Dursztynie
– Comiesięczne adoracje (w 1 wtorek miesiąca) Najświętszego Sakramentu
– Rekolekcje Ewangelizacyjne- seminarium odnowy wiary, modlitwy i życia
– Posługi wyjazdowe w różnych parafiach
+ Adoracje Najświętszego Sakramentu z modlitwami uzdrowienia
+ współprowadzenie rekolekcji prowadzonych przez o. Prof. Krzysztofa Guzowskiego
– Powiadomienia sms- pilnych modlitw: każdy animator rozsyła członkom swojej grupy.

 Układ spotkań:

 = 1 wtorek- Msza Św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu

= 2 wtorek- spotkanie uwielbieniowe- prowadzenie przez animatorów, z katechezą

= 3 wtorek- spotkanie uwielbieniowe z katechezą

= 4 wtorek- spotkanie uwielbieniowe z katechezą

grupy dzielenia- 2 tydzień miesiąca- skład na 2018/ 2019

Beata: Kasia Knapczyk, Renia Sroka, Ewa Bielak, Zosia Wątorczyk, Aniela Szczęch,  Zygmunt Małecki, Robert Brzozowski, Robert Jędrol, Janina Żegleń- Niedojad

Bogusia: Ela Mąkowska, Dorota Polczyk, Wiola Dąbrowska, Adam Sroka, Rysiu Bielak, Heniu Wróbel, Monika Szyszka, Danusia Madeja

Faustyna: Stasia Matuszek, Oliwia Knapczyk, Zosia Cyrwus, Justyna Bielak, Beata Podgórna, Staszek Sięka, Lucyna Kamińska, Monika Podgórna, Danka Kasowska

Jadzia: Basia Bielak, Kasia Dziurka- Gajak, Zosia Sobies, Dorota Bukowska, Stenia Sędzimir, Janek Polczyk, Staszek Kasowski, 

Marysia B.: , Ola Łomzik, Ania Machała, Helenka Jarzabek, Jadzia Batkiewicz, Marysia Żegleń- Krawiec, Basia Kowalczyk, Basia Małecka,

Grzesiek K.: Ania Sulka, , Digna Partykowska, Asia Sięka, Aniela Jędrol, Marysia Derendal, Grażyna Wierczek, Halina Żółtek, Mikołaj Florczak, Paweł Niedojad

Grzegorz S.: Małgosia Wróbel, Marysia Kwaśniewska, Joasia Smarduch, Gosia Brzozowska, Natalia Sroka, Stanisława Gnyla, Stanisława Zarębczan, Ewa Szczepaniec, Krzysztof Kabat, Sławek Truchel